19.-20.05.2018

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

19.-20.05.2018

IAAF

Kas ir adidas skriešanas skolas programma "Mans pirmais maratons?"

"Mans pirmais maratons" ir īpaša adidas skriešanas skolas un Lattelecom Rīgas maratona vēstnešu programma, kas 16 aizrautīgiem, kustību mīlošiem un apņēmības pilniem skrējējiem dod iespēju sagatavoties savai pirmajai garajai distancei - maratonam vai pusmaratonam. Treniņus vada programmas galvenā trenere Anita Kažemāka, kura ar katru no dalībniekiem izstrādā individuālu treniņu plānu un sniedz nepieciešamo atbalstu un padomus visas programmas laikā. Programmas ietvaros visiem dalībniekiem ir iespēja veikt slodzes testu sporta ārsta uzraudzībā, trenēties jaunos adidas apavos un apģērbā un saņemt pilnu atbalstu no maratona organizatoriem, lai skrējējiem būtu tikai viens izaicinājums – parādīt savu labāko!

Šogad programma norisinās jau ceturto gadu un tai pieteicās vairāk nekā 300 dalībnieki, no kuriem tika izvēlēti 11 skrējēji un papildus pieaicināti vēl pieci vēstneši. Atlasē piedalījās Lattlecom Rīgas maratona organizatori, programmas galvenā trenere Anita Kažemāka, Signis Vāvere no skriešanas kluba VSK Noskrien, kā arī "Mans pirmais maratons" 2016, 2015 un 2014 absolveni.

Mans pirmais maratons iepriekšējo gadu lieliskie rezultāti

Novērtējam un priecājamies par ikviena programmas dalībnieka motivāciju, kas ne tikai palīdzēja viņiem sasniegt finiša līniju sacensību dienā, bet sasniegt to ar izciliem rezultātiem. 2015. gadā puiši Matīss un Edvīns savus pirmos maratonus finišēja ar laiku 3h10min, bet Anda pat iekļuva starp Top10 labākajām maratona skrējējām no Latvijas. 2014. gada absolvente Lelde pēc sava pirmā maratona turpināja aktīvi trenēties un pēc gada parādīja lielisku sniegumu, Lattelecom Rīgas maratonā ieņemot trešo vietu starp Latvijas pusmaratonistēm, bet jau Frankfurtes maratonā finišējot ar fantastisku rezultātu – 3h03min.

"Dalība programmā "Mans pirmais maratons" līdz šim bija vērtīgākā un iedvesmojošāka skriešanas pieredze, kāda man ir bijusi," Mārtiņš Ceplišs, "Mans pirmais maratons" 2014. gada absolvents.

“Es drīzāk teiktu, ka tas man ir bijis fizisks, emocionāls un arī garīgs piedzīvojums,” atceras Edvīns Elferts no “Mans pirmais maratons” 2015. gada sasaukuma.

Sekot līdzi Mans pirmais maratons skrējējiem un viņu treniņu gaitām iespējams mūsu mājas lapā un, protams, sociālajos tīklos.

#manspirmaismaratons
#adidasskola
#lattelecomrigasmaratons

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome