19.-20.05.2018

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

19.-20.05.2018

IAAF

Arnolds Zolotuhins

Projektu vadītājs mediju aģentūrā

Skriešana ir kļuvusi vairāk par vienkāršu sporta aktivitāti, iziet paskriet ir lielisks veids kā rast sev mieru un sakārtot domas kā arī iegūt enerģijas lādiņu, gatavošos jaunam izaicinājumam un piedzīvojumam, kas šinī gadijumā būs 21 km.

Dagnija Asare

Žurnāliste 

42 km - jo mana draudzene to nesen paveica (turklāt Medokā) un es nedrīkstu atpalikt!

Igors Zinkevičs

Uzņēmuma vadītājs

Skriešana priekš manis ir ne tikai kā labs veids uzturēt sevi fiziskā formā, bet arī iespēja izskriet no ikdienas un ierastās komforta zonas, ieskriet rīta miglā, piesnigušā mežā, izbaudīt katru skrējienu, kā atšķirīgu mazu piedzīvojumu. Dalība komandā man ir kā aizraujošs ceļojums, ar lielisku gala mērķi – puse no maratona distances, 21 km.

Kristīne Stonka

Juriste

Izkāpt no ikdienas, piecelties no krēsla un izpriecāties - tas man ir skriet. Var meditēt, jogot un vēl daudz ko citu, bet var arī skrienot satikties ar sevi. Un tā man patīk vislabāk. Tad var daudz redzēt, daudz just un satikt arī citus. Gribu jaunus mērķus, jaunas uzvaras un šobrīd man tas ir 21km.

Laura Pētersone

Valsts pārvalde

Skriešana man ir veids kā pārvaru savu "nevaru" un "negribu", tādā veidā kļūstu gan fiziski gan emocionāli spēcīgāka. Skriešana man ir kopā pavadīts laiks ar ģimeni un arī sports- jauni mērķi, apņemšanās, lielas ambīcijas. 21 km man ir jauns sportiskais mērķis, kuru vēlos jau pirmajā reizē noskriet ar labu rezultātu. Esmu pārliecināta, ka "Mans pirmais maratons" ir radījis visus priekšnoteikumus, lai tas izdotos!

Maija Suloveja

Vecmāmiņa, motivators

Šī 42 km distance ir tikai nākamais pakāpiens pretī fiziskās un garīgās enerģijas līdzsvaram. Skrienot cenšos iedvesmot citus, viss ir iespējams. Nekad nepadodos un veltu šo maratonu savai ģimenei, lai mazbērni var lepoties ar vecmāmiņu. Ticiet saviem spēkiem!

Malvīne Mennika

Dizainere

Jo noskriet 42 km ir kā iepazīt sevi grūtajos grūtumos un vistumšākajos tumšumos un izcīnīt cīņu ar sevi un uzvarēt! Tas man ir kā kļūt 100 reiz labākai par tagadnes sevi.

Raimonds Rozenfelfs

Latvijas Zemessardzes virsnieks, virsleitnants

Nekad neesmu skrējis maratonu, vēlos sagatavoties un izaicināt sevi, pārbaudīt savas spējas. Vēlos saprast, ko jūt cilvēks pēc maratona noskriešanas un skriešanas laikā.

Sandis Sauka

Uzņēmuma vadītājs

2009. gadā Password Effie konferencē nejauši pieteicos par maratona vēstnieku. Izrādījās, ka tas ietver pienākumu arī pašam noskriet kādu distanci. Tā nu es pieveicu, savu ultramaratona distanci piecu kilometru garumā. Tagad 7 gadus un -9 kg vēlāk, joprojām turpinu skriet. 2010. gadā biju Rīgas Maratona twītotāju komandas dalībnieks, 2014. un 2016. gadā — brīvprātīgais. Iela ir mana sporta zāle un skriešana — mana meditācija. 

Sergejs Timoniņs

Filmu izplatīšana / kino pasākumi

Dzīvē vienmēr pienāk tas brīdis, kad jādara tas, par ko reiz teici, ka šo gan "nekad nedarīsi", un šoreiz tā ir pilnā maratona distance pēc diviem pieveiktajiem pusmaratoniem. Nekad nesaki nekad!

Vija Olte

Zobārste

Jau vairāki pusmaratoni ir pievarēti, laiks jaunai virsotnei- maratonam! Skriet var jebkurš, tā ir mana galvas izvēdināšana- meditācija. Un garīgajai slodzei ir jābūt līdzsvarā ar fizisko, tad es jūtos labāk un varu vieglāk sasniegt savus mērķus!

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome