18.-19.05.2019

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

18.-19.05.2019

IAAF

Anda Ansone

Strādāju ar cipariem
Jo vairāk garšo šokolāde - jo vairāk jāskrien. Jo vairāk skrien - jo vairāk drīkst ēst šokolādi!!

Ieva Rogāle

Farmaceite
Jo katram, kas "saslimst ar skriešanu", reiz pienāk diena, kad iekšējais drošsirdis izaicina - laiks maratonam! Izaicinājums pieņemts.

Ieva Smilga

Žurnāliste
42km, jo patīk spēlēt uz visu banku.

Ineta Plota

Apģērbu un somu dizainere
Kad pirms 3 gadiem sāku skriet, secinot, ka vēlajā rudenī man vienkārši pietrūkst svaiga gaisa, nezināju, ka varēšu noskriet ne tikai 7 km Sieviešu Skrējienā vai 10km Lattelecom Rīgas maratonā, bet arī pusmaratonu. Man patīk skriet, jo to var darīt jebkurā vecumā, jebkurā pasaules malā, man patīk Svētku sajūta, kas ir sacensību dienā un man ļoti patīk darīt ko jaunu savā mūžā, šogad tas būs mans pirmais maratons!

Sintija Langenfelde

Projektu vadītāja
Šis ir Mans Pirmais Maratons gads! Skriešana man nav tikai kustība un daļa no veselīga dzīves veida, bet laiks un darbs ar sevi. Tas ir milzīgs pozitīvu emocīju un enerģijas lādiņš un gandarījums par sasniegto. Līdz šim manā kontā ir trīs pusmaratoni un lai cik grūtas un škietami nepārvaramas distances skrietas, finišs ir lielākā bauda.  Pozitīvais jāvairo, tādēļ distance jādubulto! Tiekamies trasē uz 42!

Armands Simsons

38 gadus jauns sporta entuziasts
Mīlošs vīrs - gādīgs četru meitiņu tēvs, suņu, kaķu un laba garastāvokļa draugs. Dinamo Rīga tehniskais direktors, balss, seja un sirds. Pasākumu un raidījumu vadītājs. 24 diennakts stundu līdzīpašnieks.

Pirms gada (2016.) Lattelecom Rīgas maratonā "apēdu" savu pirmo pusmaratonu, kas līdz tam likās kā uzvara F1 sacensībās bez autovadītāja apliecības. Šogad esmu "metis" izaicinājumu savai pirmajai MARATONA distancei. Jo!? Jo cilvēks ir unikāla būtne un viņa ķermenis var daudz vairāk nekā galva spēj pieņemt. Vai man patīk skriet??? Nē. Vēl NĒ! Bet esmu nonācis līdz līmenim, ka man jau ir tā, ka NAV TĀ, KA NEPATĪK SKRIET! Skriešana ir mana meditācija, kuras laikā varu atslēgties no ārpasaules un veltīt laiku sev, tikai un vienīgi sev. Noskrietie kilometri, protams, ka nogurdina, bet tai pat laikā uzlādē atkal jauniem darbiem, mērķiem, sasniegumiem. Maģiskais/apburtais loks no kura ļoti pat vairs negribas izkāpt. Un pats galvenais. SKRIET IR SEXĪGI! Kurš, gan nevēlas būt sexīgs??? Turklāt, līdz ar noskrietajiem kilometriem, pazūd arī liekais svars! Lai visiem viegls solis un smaids ne tikai startā, bet arī finišā. Un jā - to vari arī Tu! Paskaties spogulī un pasaki to tam, kurš ar neticības acīm veras Tevī!!!

Kaspars Gorkšs

Futbolists
Ja pavisam godīgi, es sāku interesēties par vīnu, jo mani fascinēja kā Aigars Nords māk raksturot tā buķetes un sarunu spektrs, kādu šī tēma mums pavēra. Ar maratona skriešanu ir tieši tāpat. Mazliet bail, ko viņš varētu ieteikt kā nākamo.

Mārtiņš Zemturis

Sporta skolotājs Rīgas Tehniskajā koledžā
42 km izvēlējos, jo patīk pārbaudīt savas spēju robežas. Iepriekšs šķita, ka mana robeža ir 21 km, bet, noskrienot šo distanci, saparatu, ka manas spejas ir vēl lielākas un maratons ir nākošais solis!

Raimonds Ronis

Iepirkumu vadītājs
Nekad nesaki nekad… Reiz es teicu, ka nekad vairāk neskriešu, tomēr šogad esmu pieteicies maratonam! Kāpēc? – Jo esmu #PatsSevČempions un nebaidos izaicināt sevi! 2017. gads bija izaicinājumu gads, kad darīju to, kas iepriekš nešķita pa spēkam, un guvu pārliecību, ka ES TO VARU! Es gribu ar savu apņemšanos iedvesmot arī citus! #RaimisSkrien42

Uģis Joksts

LTV žurnālists
Esmu pārliecināts, ka skriešana vienkārši manu dzīvi padara labāku. Tagad ir ienācis jauns izaicinājums, jo pēc pirmās “pusītes” palika nepabeigtības sajūta. Maratons ir kaut kas nezināms, kas aicina iepazīt! Esmu pārliecināts, ka emocijas, stāvot uz starta un distancē, būs fantastiskas. Un vēl. Es joprojām ļoti ticu, ka kāds, skatoties uz mums, iedvesmosies, piecelsies no dīvāna un sāks dzīvot labāku dzīvi.

Anita Millere

Psiholoģe, grafoloģe, lektore
Skriešana ir lielisks veids kā sevi atbrīvot no liekām, negatīvām emocijām un restartēt jauniem darbiem. Jo vairāk sakrājies stress, jo garāku distanci skrienu, šogad pietiek ar 21 km, redzēs kā ies pa dzīvi, varbūt nākamgad vajadzēs 42 km noskriet.

Arta Beitāne

Privātā kapitāla pārvalde
Dalība maratonā ir vēl viens izaicinājums, lai iepazītu sevi, savas gribas spēku un ķermeņa spējas. Ticu, ka ar komandu labi pārsteigsim gan katrs paši sevi, gan visus citus kopā.

Katrīna Bērziņa

Topošā fizioterapeite
Man ir plaušas, kas ļauj elpot, kājas, kas ļauj iet, skriet un kāpt lielākos un mazākos kalnos. Tikai dažreiz cilvēki aizmirst, ka tas ir viss, kas nepieciešams, lai būtu laimīgs. Mana laimīte ir kustēties un redzēt kustībā arī citus!

Jānis Čagus

Mehānikas inženieris
Sāku iet uz adidas Runners treniņiem un tur tik forši cilvēki un treneri ka sapratu - nevar neskriet. Un tā kā 2 reizes 10 km ir pievarēti, tad nākamais solis ir 21km.

Jurģis Kļavpurs

Strādāju ar lielu informācijas apjomu
Pēc vairākiem noskrietiem 10 km bija sajūta, ka vajag vairāk. Iedomājo s- jāceļ latiņa līdz 21km! Un kāpēc to nedarīt tagad?

Vitālijs Fisenkovs

Projektu vadītājs tulkošanas birojā
Dzīve ir viens liels pārsteigums. Vienu dienu tu guļ uz dīvāna un tad saņem izziņu ar tekstu "Mēs tevi piereģistrējām Stipro Skrējienam" - pārsteigums. Nepamest skriešanu pēc pirmā izmocīta kilometra - pārsteigums. Noskriet pirmos 10 kilometrus un nenomirt - pārsteigums. Katru mēnesi izbraukt apkārt Latvijai, lai piedalītos jaunos skriešanas sacensībām - pārsteigums. Laiks uzzināt, kāds pārsteigums gaida pēc 21. km!

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome